+38 .(0312) 66 93 66
Hotel Continent slider image 1

День захисту дітей в ресторані Олд КОНТИНЕНТ!

1 червня з нагоди відкриття літнього простору тераси «Три Грації» та Міжнародного Дня Захисту Дітей пропонуємо внести благодійний внесок у добру справу, насолодившись новинками літнього гриль-меню та поринувши в атмосферу легкості та свіжості у центрі міста!

Долучитися до благочинності просто – приємно провести час за чашкою  кави чи легким ланчем, організувати  святкування важливої події чи романтичної вечері. Все це невимушено перетворить перебування в ресторані ОК на благочинну справу. Адже кожне замовлення – це додаткова допомога діткам, позбавленим батьківської опіки. Оскільки 50% від оригінальної вартості всіх позицій меню буде перерахована на потреби ужгородського дитячого будинку «Нова сім’я» .

1 червня долучіться до благодійного івенту та наповніть радістю дитячі серця!

Деталі  за тел.: 0312 66 93 77

  • Проживание в лучших номерах за полцены

    С 8 марта по 8 апреля - месяц суперпредложений от отеля Олд Континент *. Бизнес-путешествие или отдых – мы предлагаем проживание в лучших номерах за полцены. Встречайте весну в старинном Ужгороде!

  • Двухместный Супериор

    Идеальный выбор для путешествующих пар отдающих предпочтение функциональности и современному оформлению интерьера.

  • Old CONTINENT magazine #9

    Зустрічайте новий випуск глянцевого журналу Old CONTINENT magazine! Сотня сторінок різнопланової інформації про життя готелю, події нашого міста, моду, мистецтво, здоров’я і красу, інтерв’ю з особистостями, які захоплюють і надихають.