+38 .(0312) 66 93 66
Hotel Continent slider image 1

Old CONTINENT magazine #9

 

У розділі Exclusive – інтерв’ю з головним архітектором м.Ужгорода О.І. Боршовським щодо реконструкції площі Шандора Петефі. 

Секція  FASHION&STYLE присвячена 10-річній історії концептуального бутику FASHION HOUSE Old CONTINENT та проілюстрована   фотосетом «total look – one location».

Традиційно Old CONTINENT magazine знайомить читачів із життям готелю та ресторану. У цьому номері представлені переваги Hotel Old CONTINENT як беззаперечної локації для бізнес-подорожей та статусних заходів. Про кулінарні принципи, що відповідають найновішим дослідженням у галузі здорового харчування, VIP Catering та вишукані весілля читайте у рубриці RESTAURANT Old CONTINENT.

У розділі ART матимете можливість познайомитися ближче з непересічним художником Анатолієм Криволапом. Всім, хто дбає про здоров’я шкіри та цікавиться новинками косметології – інтерв’ю з лікарями-дерматологами Юрієм Андрашко та Інгою Волошин-Андрашко у секції HEALTH & BEAUTY.

HOTEL’S LIFESTYLE – розділ, що представляє готель як осередок світського життя обласного центру Закарпаття, вишукану платформу для проведення заходів: від банкетів та урочистих подій, фуршетів, модних показів, презентацій та аукціонів до прийомів на найвищому рівні.

 Бажаємо приємного перегляду!

 

  • Акция "Тариф выходного дня"

    При бронировании номеров категории Superior и Deluxe с субботы по воскресенье действует скидка в размере - 30%.

  • Панорама Делюкс

    Один из лучших номеров с прекрасным обзором на панораму города, самую длинную в Европе липовую аллею и пешеходную зону старой части города Ужгорода.

  • Old CONTINENT magazine #9

    Зустрічайте новий випуск глянцевого журналу Old CONTINENT magazine! Сотня сторінок різнопланової інформації про життя готелю, події нашого міста, моду, мистецтво, здоров’я і красу, інтерв’ю з особистостями, які захоплюють і надихають.